XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.10.2020

Jeszcze raz dziękuję wielu za wieloaspektowe zaangażowanie się w Dzieło MISJI ŚWIĘTYCH.

PRZED NAMI bardzo dużo pracy, by kontynuować i wcielić w życie prawdy nam przybliżane.

Były zaplanowane rekolekcje: ABC Chrześcijaństwa (od najbliższego wtorku), potem prelekcje i inne wydarzenia.
Niestety na skutek rygoru sanitarnego musimy ponownie przełożyć. Będziemy zaczynać do skutku !!!

Za tydzień jeśli się nic nie zmieni uruchomimy dodatkowe Msze św.

1. Tydzień temu świętowaliśmy DZIEŃ PAPIESKI (tradycyjnie do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia).
  2. Dziś o 17.15 RÓŻANIEC (a w tygodniu o 18.00. Dla DZIECI – we wtorki i piątki o godz. 16.00 – z pamiątkami.
  3. Dziś witamy w Relikwiach św. Antoniego Marię CLARETA.
  4. W czwartek zapraszamy na NABOŻEŃSTWO do Św. RITY – Patronki Spraw Beznadziejnych.
  5. Dziś w kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  6. WSPOMNIENIA: poniedziałek – bł. Jerzego Popiełuszki, wtorek – św. Jana Kantego, czwartek – św. Jana Pawła II, piątek – św. Jana Kapistrana, sobota – św. Antoniego Marii Clareta.
  7. Dom Rekolekcyjny: 23-25.10.Kurs Filip dla małżeństw.
  8. Za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc osobom starszym w parafii.
  9. Dziś TACA na MISJE ŚWIĘTE.

KIOSK: KRZYŻE na pamiątkę Misji świętych,  TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!
- Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.