XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.10.2020

Jeszcze raz dziękuję wielu za wieloaspektowe zaangażowanie się w Dzieło MISJI ŚWIĘTYCH.
PRZED nami bardzo dużo pracy, by kontynuować i wcielić w życie MISJE.

Od dziś odprawiamy dodatkowe Msze św.: w sobotę o 19.00 (i 18.00) oraz w niedziele (dziś) o 16.30. TRANSMISJA: Mszy św. o g. 9.00 oraz 12.30 i w tygodniu o 18.00.  LINK

1. Dziś Niedziela Poświęcenia naszej Świątyni parafialnej. Dziękujemy wszystkim, którzy dawniej i teraz troszczą się osobowo, liturgicznie i materialnie o nasz Kościół.
  2. Za tydzień Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Nie będzie na Cmentarzu MSZY ŚW. odrębnej (bo niedziela i wirus). Jest poszerzona możliwość uzyskania Odpustu i ofiarowania go przez cały listopad za zmarłych (chorzy bez obecności nawet na Cmentarzu/w kościele).
  3. Zamiast tradycyjnego Nabożeństwa Wszystkich Świętych w wigilię, proponujemy rodzinom, aby nagrały krótkie filmiki (do max 1 min) z wybranymi świętych (ich nauką, dewizami, itp). Umieszczać je będziemy na stronie Facebooka parafialnego. (prosimy o wysyłanie na FB Parafii)
  4. Jutro Nabożeństwo przy Relikwiach KRWI ŚW. JANA PAWŁA II.
  5. Zapraszamy codziennie na ADORACJĘ od 17.30 (w piątek – cały dzień) w intencji ochrony Rodzin Parafii i siły dla wszystkich służb medycznych.
  6. Dziś o 17.30 RÓŻANIEC (a w tygodniu o 18.00). Dla DZIECI – we wtorki i piątki o godz. 16.00 – z pamiątkami. W piątek zakończenie Różańca dziecięcego i skromne nagrody.
  7. SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH – on-line lub tylko w kościele.
  8. Przypominamy o ZASADACH w naszym kościele: może być jednorazowo max. 96 osób, zachowujmy bezpieczne odległości, oraz maseczki, przy wejściu jest dozownik z płynem do dezynfekcji. Ci, którzy chcą przyjąć Komunię św. na rękę mają podejść pierwsi do udzielających.
  9. Na ostatnich ławkach leżą kartki do WYPOMINEK dla wpisania bliskich zmarłych.
  10. WSPOMNIENIA: środa – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  11. Dom Rekolekcyjny: 7-8.11.Szkoła Animatora, 13-15.11.- Kurs Przedmałżeński, 20-22.11. - Kurs Posłani, 27-29.11. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
  12. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc osobom starszym w parafii.
  13. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: na zakupione drewno do ogrzewania i kolejne remonty w Domu Parafialnym.
  14. Bardzo DZIĘKUJĘ za wszelką pomoc misyjną: A. Napieralskiej (pomoc graficzną), G. Kusoskiemu (xero), Rodzinom Łada (woda) i Suska, pomoc w dekoracjach: Totus Tuus, Mężczyznom Św. Józefa, Kościół Domowy (R. Chmielewski, M. Amerlik, A. Cieślak, P. Adamczyk, M.Klein, J. Wojtyra, M. Wojciechowski, A. Frączyk, T. Chomicz, J. Oniśk, F. Wolski, i J. Mizerski) oraz M. Piotrowskiemu oraz wielu Kobietom, za pyszne ciasta dla Ojca Misjonarza.

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI i XII), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!
- Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.