UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 01.11.2020

Czytajmy co Bóg mówi przez wydarzenia. Tyle pracy w tym pogańskim (poganiejącym) świecie przed świadomymi uczniami Jezusa. To przedłużenie MISJI.

W grafiku - dodatkowe Msze św.: w sobotę o 18.00 i 19.00 oraz w niedziele o 15.00 i 16.30. TRANSMISJA: Mszy św. o g. 9.00 oraz 12.30 i w tygodniu o 18.00.

OD dziś z woli OJCA ŚW. codziennie modlić się będziemy o POKÓJ na ŚWIECIE.

1. Z racji na zamknięcie Cmentarzy dziś odprawiamy więcej Mszy św. – jak wyżej.
  2. Dziś o g. 17.30 Nabożeństwo z Wypominkami jednorazowymi, a jutro po Mszy św. o 9.00 oraz wieczornej.
  3. Dziś wieczorem, odkryjmy świat Świętych w Wieczorze Uwielbienia. Oaza zaprasza.
  4. Jutro Msze dodatkowe o godz. 9.00 i o 16.00.
  5. Odpust za zmarłych można uzyskać aż do końca listopada (przejmijmy się ich losem).
  6. Za tydzień - ODPUST PARAFIALNY. Na SUMIE - ks. prof. M. NOWAK wygłosi kazanie odpustowe oraz będzie przewodniczył MSZY ŚW. ODPUSTOWEJ.
  7. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (o 17.00 Adoracja o powołania i Msza św. o powołania z naszej Parafii) I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od 15.30. O 16.00 dodatkowa Msza św. i wieczorna dla zadośćuczynienia Sercu Jezusa); I. SOBOTA (o 17.00 – Nabożeństwo Fatimskie i o 18.00 Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę)
  8. Zapraszamy codziennie na ADORACJĘ od 17.30 (w piątek – cały dzień) w intencji ochrony Rodzin Parafii i siły dla wszystkich służb medycznych.
  9. DZIECI – w piątek zakończyły Różaniec z nagrodami.
  10. SPOTKANIE KOMUNIJNE – przekładamy. Podam kiedy będzie.
  11. Na ostatnich ławkach leżą kartki do WYPOMINEK dla wpisania bliskich zmarłych.
  12. WSPOMNIENIA: w środę- św. Marcina de Porres, czwartek – św. Karola Boromeusza, za tydzień św. Elżbiety od Trójcy Świętej.
  13. W Szkole Podstawowej powstało 7 róż Różańcowych. 143 osoby modlą się w domach.
  14. Dom Rekolekcyjny: 7-8.11 – Szkoła Animatora, 13-15.11 - Kurs Przedmałżeński, 20-22.11 - Kurs Posłani, 27-29.11 Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
  15. Dziś TACA INWESTYCYJNA: na zakupione drewno do ogrzewania i kolejne remonty.
  16. KANCELARIA czynna w czasie pandemii tylko w poniedziałek i piątek po wieczornej Mszy św.
  17. Proszę o pomoc w sprzątaniu liści na parafialny Odpust w dowolnym czasie.
  18. Zachęcam do codziennego włączenia się w „Różaniec do granic nieba”.

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XI i XII), książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!
 - Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

SŁOWO KOMENTARZA do WYDARZEŃ aktualnych od strony biblijnej i eklezjalnej…