ODPUST ŚW. HUBERTA - 08.11.2020

BARDZO ZACHĘCAM (nawet obecnych) do UCZESTNICZENIA W SUMIE przez transmisję – LINK (ze względu na obecność i żywe słowo Ks. Profesora).

Wg nowych obostrzeń może być u nas na Mszy św. - 50 osób.

Żyjmy nadal MISJAMI, proszę. Niech nas dalej prowadzą.

W grafiku - dodatkowe Msze św.: w sobotę o 18.00 i 19.00 oraz w niedziele o 15.00 i 16.30 (za tydzień zmieniamy na 17.00).
TRANSMISJA: Mszy św. o g.9.00, 11.00 oraz 12.30 i w tygodniu o 18.00.

1. Dziś – ODPUST PARAFIALNY. Dziękuję ks. prof. M. Nowakowi za obecność z nami, kazanie odpustowe i przewodniczenie Sumie odpustowej.
  2. W środę 11 XI - Rocznica Odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI, Święto Narodowe. Msze św.: 9.00, 11.00, 12.30 (za Ojczyznę), 17.00 i 18.00 z Nowenną.
  3. W Święto Niepodległości o 17.00 Msza św. za ks. Marcina - Imieniny.
  4. W tym tygodniu pierwsze z nowej edycji WYPOMINKI o 17.20 a potem Msza św. wg Wypominek ROCZNYCH.
  5. Zapraszamy codziennie na ADORACJĘ od 17.30 (w piątek – cały dzień) w intencji ochrony Rodzin Parafii i siły dla wszystkich służb medycznych.
  6. Młodzież wymyśliła cudowną rzecz (twórczą i Bożą), by przyjść z pomocą kobietom w ciąży i dzieciom niepełnosprawnym - bransoletki ręcznie robione. W Kiosku można nabyć bransoletkę-cegiełkę (medaliki, krzyżyki, stópki). Pieniądze będą przekazane na organizacje dającą pomoc – Fundacji „Gajusz” i „Małych Stópek”.
  7. SPOTKANIE KOMUNIJNE – w listopadzie odwołuję. Następne w grudniu.
  8. W czwartek o g. 19.00 Mężczyźni św. Józefa (MSJ) zapraszają na spotkanie do kościoła.
  9. WSPOMNIENIA: w poniedziałek – św. rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, wtorek – św. Leona Wielkiego, środa – św. Marcina z Tours, czwartek – św. Jozafata, piątek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
  10. Dom Rekolekcyjny: 20-22.11. - Kurs Posłani, 27-29.11. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
  11. KANCELARIA czynna w czasie pandemii tylko w poniedziałek i piątek po wieczornej Mszy św.
  12. Dziękuję Oazie za Wieczór Uwielbienia tydzień temu.
  13. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu liści na Odpust. Wielkie Bóg zapłać WSZYSTKIM !!! Zwłaszcza: Odnowie, MsJ, Totus Tuus, Zostaw Ślad i Oazie i wielu innym Osobom.
  14. Dziękuję za codzienny tzw. „Różaniec do granic nieba” (do dziś).
  15. Zakupiłem rzeźbę św. Huberta za 1 tys. Może ktoś chce być sponsorem.
  16. Zachęcam małżeństwa ale nie tylko do udziału internetowo w rekolekcjach Jacka i Jadwigi Pulikowskich – „Szczęście w małżeństwie i rodzinie” - 13-15.11. LINK (kanał na YT - Dom Diecezjalny TABOR)

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XII), nowe „Miłujcie się” książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze ścienne, biurowe i nie tylko.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!
    - Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.