XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.11.2020

Wg nowych zasad może być u nas na Mszy św. - 50 osób.

Żyjmy nadal MISJAMI, proszę. Niech nas dalej prowadzą.

W grafiku - dodatkowe Msze św.: w sobotę o 18.00 i 19.00 oraz w niedziele o 15.00 i 17.00.
TRANSMISJA Mszy św. - LINK - g. 9.00, 11.00 , 12.30 i w tygodniu o 18.00.

1. Za tydzień na Sumie – w Uroczystość CHRYSTUSA KRÓLA (ostatnia niedziela Roku Liturgicznego) będziemy świętować JUBILEUSZ 10-lecia istnienia w Parafii OAZY, czyli Ruchu ŚWIATŁO-ŻYCIE.
  2. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach bł. Hannę Chrzanowską- święta pielęgniarka.
  3. W czwartek jako 3. w miesiącu MSZA ŚW. wieczorna z Modlitwą o UZDROWIENIE za przyczyną naszego PATRONA ŚW. HUBERTA.
  4. Zapraszamy codziennie na ADORACJĘ od 17.30 (w piątek – cały dzień) w intencji ochrony Rodzin Parafii i siły dla wszystkich służb medycznych.
  5. Młodzież wymyśliła Bożą inicjatywę (pomoc kobietom w ciąży i dzieciom niepełnosprawnym) - bransoletki ręcznie robione. Przy szklanych drzwiach są bransoletki-cegiełki (medaliki, krzyżyki, stópki). Pieniądze są przekazywane na organizacje dające taką pomoc – Fundacji „Gajusz” i „Małych Stópek”.
  6. WSPOMNIENIA: w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, środa – bł. Karoliny Kózkówny, piątek – św. Rafała Kalinowskiego, sobota – święto Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  7. Za tydzień 22. wieczorem Nabożeństwo do św. Rity – Patronki Spraw Beznadziejnych (róże i kwiaty).
  8. W kancelarii można dziś złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  9. Dom Rekolekcyjny: 27-29.11. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.
  10. KANCELARIA czynna w czasie pandemii tylko w poniedzialek i piątek po wieczornej Mszy św.
  11. Mężczyźni św. Józefa (MsJ)zapraszają za 1,5 tygodnia w czwartek na męską adorację.
  12. Bardzo dziękuję za pomoc: Jerzemu Kornackiemu, A. Kusoskiej, W. Polit, G. Stolarskiej, R. Chmielewskiemu, M. Amerlik, G. Fryszczynowi a P. Rafałowi i Joannie Gwara za ufundowanie płaskorzeźby św. Huberta.

KIOSK: TYGODNIKI oraz „Oremus” (XII), nowe „Miłujcie się” książki o Prymasie Tysiąclecia, oraz nowe kalendarze różne oraz książka Ks. prof. M. Nowaka.

- NIE USTAWAJMY W MODLITWIE BŁAGALNEJ o oddalenie i pokonanie zarazy !!!
    - Nasz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.