XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15. 10. 2017

1. Dziękujemy O. Rafałowi Andruszczakowi za obecność i przybliżenie nam bł. JAKUBA STRZEMIĘ. Ojciec przywiózł pamiątki i informacje o bł. Jakubie.
  2. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o godz. 18.00, a w niedziele o 17.30. Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz. 16.00 z pomocami.
  3. Dziękuję obecnym w piątek na ZAKOŃCZENIA 100. r. Objawień FATIMSKICH. Jako OWOC realny tego czasu zapraszam:
    1. włączenia się w struktury Żywego Różańca - modlitwa różańcowa;
    2. podjęcia Nab. I. Sobót Miesiąca.
  4. Dziękuję za ofiary sprzed tygodnia na DZIEŃ PAPIESKI - 3200 PLN.
  5. Dziś SPOTKANIE Panów "Totus Tuus" o godz. 10.10.
  6. W czwartek (III czw. m-ca) MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE.
  7. We wtorek o godz. 20.00 grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na nauczanie równolegle w 2 grupach:
    1. o celach Odnowy;
    2. katechezy po REO - istota formacji.
  8. Dziś zbiórka okularów słonecznych i korekcyjnych na Misje. Dziękuję z serca.
  9. Dziś tzw. "liczenie wiernych": obecnych i przyjmujących Komunię św..
  10. Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Sową, nawróconym człowiekiem - w sobotę - 21.10. o godz. 16.00 w sali teatralnej.
  11. Zapraszamy już w Wigilię Wszystkich Świętych na Noc Wszystkich Świętych z modlitwą i duchowymi atrakcjami.
  12. Na końcu kościoła wyłożone są nowe kartki do wpisania bliskich zmarłych.
  13. 3 Rocznica Nawiedzenia. Pamiętaj o złożonych i odnowionych ŚLUBACH dla MARYI.
  14. Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ o godz. 19.30.
  15. Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści od jutra. To przygotowanie na Odpust.
  16. Przed wejściem zbierane są podpisy przeciw aborcji eugenicznej. Bardzo zachęcam.
  17. Wspomnienia: w poniedz. - św. Jadwigi Śląskiej, wtorek - Ign. Antiocheńskiego, środę - święto - św. Łukasza, czw. - bł. Ks. J. Popiełuszki, piątek - św. Jana Kantego, w sobotę - bł. Jakuba Strzemię.
  18. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła.
  19. Za tydzień NIEDZIELA MISYJNA. TACA na MISJE.
  20. W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tyg. ( 23-25.10) - Kurs o wychowaniu, a za miesiąc Kurs Tobiasz i Sara.

KIOSK:
TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Mały Gość Niedz.", "Oremus" na listopad, " Tęcza", nowe - " Miłujcie się", inne nowe książki.