XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.10.2017

1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE o 18.00. Dla dzieci - we wtorki i piątki o godz. 16.00 z pomocami. Został ponad tydzień. Apeluję o mobilizację. Dziś wspominamy także św. RITĘ - patronkę spraw beznadziejnych. Modlitwę dołączymy do Różańca i dlatego będzie on dziś o godz. 17.15. (Kartki z intencjami i Róże).
  2. Dziś liturgiczne wspomnienie św. JANA PAWŁA II.
  3. Dziś także NIEDZIELA MISYJNA. Omadlajmy trud polskich Misjonarzy.
  4. Za tydzień święto ROCZNICY POŚWIĘCENIA naszego kościoła, a na Sumie modlić się będziemy o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i za naszą Ojczyznę.
  5. Schola dziecięca w sobotę jedzie na Konkurs Piosenki Religijnej do Warszawy. Wyjazd z parkingu o godz. 8.30.
  6. Zapraszamy już w Wigilię Wszystkich Świętych na Noc Wszystkich Świętych z modlitwą i nie tylko duchowymi atrakcjami: spotkanie na bazarku o 17.30, przejście do k-ła, różaniec, Msza św. i Nabożeństwo przy Relikwiach Świętych, a potem bal w salce parafialnej.
  7. Bardzo proszę o zrobienie porządków przy swoich grobach na naszym Cmentarzu. Przypominam także o opłatach po 20 latach.
  8. Dziękujemy za dar okularów na Misje. Dziękuję Wolontariuszom. W darze było ponad 300.
  9. Dziękuję za podpisy przeciw aborcji eugenicznej. Podpisało się ponad 350 osób.
  10. Dziękuję za tak liczny udział w spotkaniu z Andrzejem Sową.
  11. Na końcu kościoła wyłożone są nowe kartki do wpisania zmarłych na tzw. WYPOMINKI.
  12. Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści. Dziękuję 8 osobom z Grupy Talitha kum oraz Panom: Draczowi, Siergiejowi i Bogdanowi.
  13. Wspomnienia: w sobotę - święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  14. Dziękuję za ofiary złożone dziś na TACĘ MISYJNĄ dla polskich misjonarzy.
  15. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku - Kurs o WYCHOWANIU, za 3 tyg. (10-12.11) - Kurs TOBIASZ i SARA, a za miesiąc - Kurs PRZEDMAŁŻEŃSKI (17-19.11).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny,  Idziemy, Niedziela, "Mały Gość Niedz.", "Oremus" na listopad, nowe - " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.