XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.10.2017

1. We wtorek ostatnie Nabożeństwo RÓŻAŃCOWE.
  2. Jutro kolejne Modlitwy przy Relikwiach KRWI św. JANA PAWŁA II, razem z naszymi Wolontariuszami.
  3. Dziś Rocznica POŚWIĘCENIA naszego Kościoła (konsekracja - 5.08.1990 r.). Dziękuję: adorującym Jezusa, pomagającym sprzątać, czytającym czytania i śpiewającym psalmy. Tym, którzy bardzo troszczą się o piękno naszej Świątyni i otoczenia - w tym roku: Darczyńcom: relikwiarzy, FBK-ła, tac inwestycyjnych, ornatów, ofiar na kwiaty wewnątrz i na zewnątrz, fundatorom zamówionych 2 witraży.
  4. W środę - Ur. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH -patrzymy w NIEBO przez żyjących Tam Świętych - Wszystkich zbawionych. MSZE ŚW. w k-le: 9.00, 11.00 i 18.00. SUMA na CMENTARZU o godz. 13.00 z wypominkami jednorazowymi (kartki do WYPOMINKI).
  5. ZADUSZKI w środę - Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 z modl. jednorazowymi.
  6. ODPUST - za tydzień 5 listopada. Główne uroczystości na SUMIE (będą chlebki św. Huberta, biskup Hubert i odblaski przygotowane przez Wolontariuszy). Zapraszam szczególnie na SUMĘ wszystkich, abyśmy wraz z Księżmi z dekanatu mogli świętować dar naszego Patrona. SUMA ODPUSTOWA o godz. 12.30. Poprowadzi ją ks. Jacek Fijałkowski, kapłan z misją modlitwy o uwolnienie i egzorcysta (bo nasz Patron także był egzorcystą).
  7. Taca zbierana we Wszystkich Świętych na pomnik dla ks. Prałata Jana Marcjana.
  8. W tym tygodniu: I. CZWARTEK; I. PIĄTEK ( Spowiedź rano oraz od godz. 15.00; Odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA.
  9. W SOBOTĘ ostatnie NAB. FATIMSKIE, by pozbierać wszystkie łaski. Po wieczornej Mszy św, rozważanie, różaniec i sama procesja ze świecami wokół kościoła.
  10. We wtorek w Wigilię - Noc Wszystkich Świętych: spotkanie na bazarku przed 17.30, przejście do k-ła, różaniec, Msza św. i Nabożeństwo przy Świętych, a potem bal świętych.
  11. Bardzo proszę o pomoc w grabieniu liści. Dziękuję: A i P. Fryszczyn, I. Wawro, D. Orzechowskiej, M. Koprowskiemu, M. Wojciechowskiemu, M. Amerlik, i zwł. T. Skurczyńskiemu z Grupy Talitha kum, Wolontariuszom, Ministrantom oraz Paniom i Panom: Joli Świetlik, Maryli Andziak, rodzinie Napieralskich i J. Draczowi.
  12. Wspomnienia: w sobotę - św. Karola Boromeusza.
  13. Za 2 tyg. Wolontariusze organizują zbiórkę pieluch i art. higienicznych dla dzieci.
  14. Dziś nasza CARITAS kwestuje na pomoc naszym 5 osobom starszym, 3 rodz. wielodzietnym i 2 os. niepełnosprawnym.
  15. Za tydzień w ODPUST - TACA INWESTYCYJNA: (podstemplowane schody, nowe stoły do Domu Parafialnego, prace tynkarskie i malarskie....).
  16. W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 2 tyg. (10-12.11) - Kurs TOBIASZ i SARA, a za 3 tyg. - Kurs PRZEDMAŁŻEŃSKI (17-19.11).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny,  Idziemy, "Mały Gość Niedz.", "Oremus" na listopad, nowe kalendarze na 2018 r., nowe - " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.